img

15 DIY – Kendin Yap Yatak Başlığı Projesi

/
/
/
59 Views

Bu benzersiz DIY başlık fikirleriyle benzersiz yatak başlıkları yaparak yatağınızı kişiselleştirin. Sınır gökyüzü ve hemen hemen her şeyle deney yapabilirsiniz. Yatağınızın hemen arkasındaki şilteye dolgu ekleyin ve üstüne birkaç mum koyun.Sıradan yatak görünümünü  rustik görünümle değiştirin. Başka bir stil, şöminenin sadece üst rafından ya da herhangi bir şey olmadan sadece üst raftan asılı basit bir uzun minder de iyi görünür.

Bir başka basit fikir ise , yastık patchwork veya duvar resmi görünümüdür. Bunlar, iki sıralı bir panel veya zeminden tavana uzanan bir panel olabilir. Aynı şekilde eğimli bir tavanınız varsa, yastıkları tıka basa dolu bir görünüm için eğimli olarak asın.

DIY başlık fikirleri ayrıca dantel, panjur, yastıklı kurdele veya bir raf başlığı ile yapılabilir. Aydınlatma için ışıkları arkaya ekleyin. Rustik bir görünüm tercih ederseniz, paletler ve ahşap kapılar mükemmel bir seçimdir. Palet başlığınızı tavana kadar uzatın. Özel bir görünüm için bir resim çerçevesi duvar resmi,  halı asmak veya perdeleri askıya almak kullanışlı olabilir.

Kurutulmuş tahta dalları hazırlayın ya da kırsal şeritli bir çit kullanın, dikilmiş kürekleri veya boyalı kepenkleri yerleştirin, fikirler keşfedilmeniz için burada.

DIY Eski Geri Dönüşümlü Kapı Başlık:

İki eski ve rustik kapı varsa, yatak odanıza bir başlık görünümü verin, sadece ihtiyatlı bir bütçeyle desteklenecek organize bir yatak odasına sahip olun.

 

DIY  Yenilenen Rustik Kapı Başlık:

Eski ahşap kapıya iki ışık fikstürünü sabitledik ve yepyeni,  heyecan verici bir yatak odası haline getirdik. Sanat ve moda geri dönüşümde daha fazla büyür.. 🙂

 

DIY İhtişamlı Palet Başlık:

Yatak odasının zemininden tavana kadar rustik ahşap palet tahtalarını aynı zamanda çekici ve büyüleyici bir başlığa ve duvar dekorasyonuna  getirdik. Daha güzel görünümler için bol miktarda dekoratif süsler asabilirsiniz.

 

DIY Yazılı Kumaş Başlık:

Bir afiş üzerinde en sevdiğimiz alıntıları dile getirdik, perde askıları ile astık ve yatak odamızın modasının benzersiz olması için şık bir arka plan oluşturduk.

DIY Ahşap Başlık:

Yatak odası arka plan alanını ince bir şekilde doldurmak için bazı ev hurdalardan ve kazıklardan iyi zımparalanmış ahşap plakalar düzenleyin ve  duvarınızı ahşap plakalar ile kaplayın. İsterseniz plakalrın yanlarına led ışılar yerleştirin. Yatak odasının tamamlanmış hali, parlaklığı  ve rustik bir başlığı gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

DIY Antika Ahşap Başlık :

Eğer antika görünümlü paletlere sahipseniz, onları çöpe atmamalısınız, yatak odasının hemen arkasındaki dikdörtgen bir desende toplayarak bir palet başlığını yeniden kazanabilirsiniz. Ona kendi düşüncelerinizle bir aşk ifadesi verebilirsiniz. 🙂

 

DIY Rustik Ahşap Başlık Fikir:

Daha nefis ve çekici görünmek için çevredeki resim çerçeveleri ve dekoratif oyuncaklar ile bazı eski ahşapları başlık şeklinde düzenleyerek rustik ve tarih öncesi arka plan fikriyle yatak odanızı yenileyin.

 

Geri Dönüşümlü Ahşap Mum Başlık Fikir:

Daha büyük cazibe ve ışık efektleri için mumlarla bu parlak el yapımı lüks ahşap başlıklı yatak odanızı aydınlatın. Bu fikir için şömine rafı ve eski kapitone yatak başlığı, bir kaç tane mum işinizi görecektir.

 

DIY Dikey Hizalanmış Yastık Başlık:

Lüks yatak başlığına kavuşmanın bir diğer moda biçimi, yatak odasının duvarına  yastıkların dikey bir şekilde yerleştirilmesidir. Bu şekilde çok farklı ve tasarım yatak başlığına sahip olabilirsiniz.

 

DIY  Kürek Başlık:

Eski ve kullanılmayan kürekleri hizalayıp kendinize çok farklı bir yatak başlığı yapabilirsiniz. Eminiz ki bu tasarım çok ilgi görecek..!

DIY Beyaz Yastık Başlık:

Bembeyaz yastıklarla yatay şekilde duvar kaplaması yapıldığında çok zarif ve saflığı simgeleyen bir yatak odasına sahip olacaksınız.

DIY Antika Ahşap Başlık:

 

DIY Ağaç Yatak Başlığı:

Yatak odasının arka tarafındaki ormanlık fantastik arka planını, ahşap başlık olarak da işe yarayacak şekilde alın. Çok entelektüel ve ahşap geri dönüşüm fikri, ev ve yatak odası  süslemelerinde büyük katkıda bulunacak.

 

DIY Desenli Eski Ahşap Yatak Başlığı:

Başlık modelini en yüksek değerde yeniden üretmek için ahşabı zımparalayın ve biraz sevimli ve davetkar doğal çiçek sanatı ile boyayın.

 

DIY Çizgi Desenli Karo Başlık:

Rasgele çizgi desenli kare şekilli karoların şık bir şekilde düzenlenmesi, yatak odasının çok emin bir görünüşte olmasını sağlayacaktır.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar