img

10 DIY Palet Mobilya Fikirleri

/
/
/
434 Views

İşe yaramaz paletlerin yaşam alanlarınızı sallamasına izin verin! Evdeki her parçayı işlevsel ve dikkat çekici hale getirmek için palet ahşabının geri dönüşümüne dayalı iyileştirme planları var! Bu ahşap nakliye kızaklarını eve getirin ve geri dönüştürün, paletlerle mobilya yapmak için müthiş fikirlere ve önerilere mi ihtiyacınız var? Konutunuzu sıradışı ve kayda değer bir hale getirmeye özen gösteren bazı özel olarak seçilmiş ve sergilenen DIY palet Mobilya fikirlerinin listesine buradan ulaşabilirsiniz!

 

Dikey olarak palet panolarının iki tanesi, tabanları birbirine bakacak ve bahçeniz ya da giriş yolunuz için muhteşem bir açık hava aydınlatması için onlara somut bir zemin verecekler! Ahşap palet panolarını şaşırtıcı ve süper sağlam yatak karelerine takın ve ayrıca başlık aksamını oluşturmak için bir grup palet tahtalarını bir araya getirin! Bir paletin arkasını plastik bir kumaş bezle örtün ve tüm kenarları zımbalayın, saksı toprağını yerleştirin ve bir dikey bitki veya çiçek bahçesi alın! Paletlerle bebek beşikleri oluşturun ve ilham almak için aşağıda bazı örnekler göz atın!

Paleti büyük ölçekte kullanın ve barınaklar, çocuk oyun evleri, açık hava alanlarını inşa edin ayrıca evcil hayvan yatakları, evcil hayvan evleri ve köpek tablaları yapmak için bunları monte edin, bazı öneriler ve örnekler iç yaratıcı kişiliğinizi dışarı çıkartmak için burada! Bisikletler için harika bir park yeri, tasarım yatak başlıkları ve geometrik duvar rafları!

Harika Palet Bar Masa:

İki ader palet alalım ve istediğimiz renge boyayalım. Ayakları birbirne gelecek şekilde birleştirelim ve çivileyip sağlamlaştıralım.Üstte kalacak kısma sert bir cisim (mermer,tahta gibi) yerleştirelim. Son olarak üzerine dekoratif eşyalar ekleyelim.

 

Paletten Basit Bahçe:

Paletin içindeki boşlukları toprak ve bitki ile dolduralım. Hem çok basit hem de görselliğin üst seviye olduğu bir DIY- Kendin Yap projesi hazırlayalım.

Evinizde balkonda ya da bahçenizde rengarenk bir eşyaya sahip olun 🙂

Ay Şeklinde Palet Beşik:

Çocuklar İçin Palet Yatak:

Yetişkinler İçin Palet Yatak:

Paletten Bisiklet Park Yeri:

Palet Koltuk :

 

Palet Duvar Rafı:

Palet Orta Sehpa:

Palet Yemek Masası:

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar