img

10 Çarpıcı DIY Ev Dekorasyonu Projesi

/
/
/
222 Views

 

Eski ahşap kütükler, bezler, iplikler, Endüstriyel PVC boruları gibi malzemeler evinizin güzellik seviyesini ön plana çıkartan dekoratif ve sanatsal DIY – Kendin Yap ev dekorları projelerine dönüştürülebilir. Sizlerle paylaştığımız tüm DIY el sanatları çalışmaları, işe yaramaz bir nesneye benzersiz ve çok yönlü bir davranış kazandıran yaratıcılığın temellerini anlamanızı sağlayacaktır.

Yaratıcı el işçiliği ile sıradan eşyalara vizyon katabilir, yeni gibi gözükmesini sağlayabilir ya da sıfırdan kendinizi mutlu edecek eşyalar tasarlayabilirsiniz.

Biz burada bazı süs çelenkler, bahar dekorları, müthiş lambalar ve bütün oda yenileme projesi denedik. Evinizi şık ve çarpıcı kılacak çok sayıda DIY mobilya fikri var. Son zamanlarda sağlam çerçeveler ile çok sanatsal ve dikkat çekici olan bazı yaratıcı DIY sandalye fikirleri ekledik.

Çerçeveye sahip olmak için eski ahşap kütükleri alın, ananas şeklindeki bir abajur elde etmek için bir miktar plastik kaşık kalıpları yapın ve eritin. Bir lambaya gölge deseni kazandırmak için içini oyun ve led ışıklı küçük lambalarla birleştirin. Evinizin duvarlarının estetik görüntüsü için dekoratif kayan yazı mektubu almak için eski cam kapları ve yıpranmış bir ahşap kullanın. Eski kapları yenilemek için bazı boncuklar ve renkli taşlar alın.

 

Bu tüm DIY Kendin Yap fikirleri hakkında en şaşırtıcı şey, sadece tek bir kişi tarafından uygulanabilir düşük fiyat ve kolay fikirler olmasıdır. Sizde yapabilirsiniz.

Saklama Çantası Nasıl Yapılır?

PVC Borulardan Dekoratif Çelenk Nasıl Yapılır? :

DIY Ahşap Bahar Çerçevesi Nasıl Yapılır? :

Eski Çaydanlıktan Saksı Nasıl Yapılır?

 

 Dantelden Lamba Nasıl Yapılır? :

Plastik Kaşıklardan Ananas Lamba Nasıl Yapılır? :

Plates Topu Kullanarak Lamba Nasıl Yapılır? :

Yaratıcı Karton Çocuk Masası Projesi Nasıl Yapılır ? :

DIY Duvar Boyama Projesi İle Ev Nasıl Güzelleştirilir? :

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar