Eski Malzemeleri Kullanmak için 20 DIY Projesi

/
/
/
10 Views

Ellerinizi ve hayal gücünüzü 20 adet DIY projesi için,eski eşyalarınızı yaşam alanınızı canlandırmak için kullanın. Fikirler gökyüzüne dokunuyor ve bu el sanatları için ihtiyaç duyduğunuz şey genellikle bir erişim uzaklıktadır. Etrafınıza bakarsanız, bunları kullanmanız için sizi bekleyen bazı sandıklar bulacaksınız! Onları birbirinin üzerine hizalayarak bir kutu raflı vitrin veya ayakkabı rafına dönüştürün. Çocukların oyuncakları veya kitapları için raflar hazırlayabilir veya tuvalet malzemeleri için tuvalete yerleştirebilirsiniz.

Bu inanılmaz ve ekonomik projeler için elinizi palet işçiliğinde deneyin. Duvar rafları, başlık ve yan masaları olan bir yatak ya da mini çanak çömlek ünitesi olarak ikiye katlanabilen bir kiler yapabilirsiniz. Çiçeklikleriniz için raflardan tutun veya palet duvarını asın.

Atılmış bir panjurun veya kapının panellerini keserek ve raflar olarak yeniden takarak bir kitaplık  yapın. Raflar ve mumluk yapmak için atılan çıtayı dönüştürün. Geri kazanılmış odun ya da yedek tahtaları olan bir kedi ağacı evi ile şık bitki potu rafı oluşturun.

Daha fazla DIY ev dekorasyonu projesi, makaralarınızı asılı hunilere yerleştiriyor ve tüpten ipi çekiyor. Akıllı manşon çantalarını yapmak ya da esnek bir raf için kumaş üzerine cepleri dikmek için attığınız kot pantolonun ceplerini ve manşetlerini kullanın. Bir başka büyük depolama fikri de PVC ayakkabı ve cihaz tutucusu. Düzensiz köşeleri temizlemek için döner bir ayakkabı rafı veya portatif bir dolap rafı kullanın.

 

DIY Beton Blok Bahçe:

Etrafınızdaki şeylerin, evdeki süslemeli projelerde onları yeniden kullanmak için vizyoner ve keskin bir odaklanmaya ihtiyacı var. Beton bloklar çömlekçi toprakla doldurulmuş ve güzel bir kendiliğinden yapılmış bahçe, evinizin güzel ve parlak görünmesini sağlamak için hazırdır.

 

DIY Yeniden Kazanılan Kot Fikirleri:

Eski kottan cepler ve bacak uzunlukları, toprağın doldurduğu kot bacakları yaparak saklamak için farklı aksesuar düzenleme yollarına yeniden kurulabilir. Çocukların cebinde de kalem tutan çantalar yapabilirsiniz.

 DIY PVC Boru Banyo Organizeri:

Farklı ölçeklerde ve boyutlarda PVC borunun uzunlukları, farklı aletlerin tutulması için bir dolap kapısının iç yüzeyine sıkıca sabitlenebilir.

 

DIY Yaratıcı PVC Boru Ayakkabı Organizer:

Bazen ayakkabı yığınları rahatsız edici ve iğrençtir. Evlerin farklı köşelerine hapsolur ve hemen bulmak imkansız hale gelir. Bu PVC boru ayakkabı organizatörü, bu sorunu  elverişli bir şekilde çözmede yardımcı olabilir.

 

Diy Ahşap Kasadan Organizer Raf:

Makyaj malzemeleriniz, ojeleriniz , parfümleriniz, losyonlarınız  için en az yer kaplayacak duvarınızda baştan aşağı düzenlemeye sahip üç adet geri dönüştürülmüş ahşap kasa düzenlenebilir.

DIY  Odun Raflar:

Ev zarafeti, dekoratif duvar sanatı ve sergisi için ahşap uyarlamalar, stil, dayanıklılık ve ihtiyaç gibi tüm yönleriyle çok faydalıdır. İki rustik ahşap kütük kulanarak bir oturma odası rafı statüsü sağlıyoruz.

 

DIY Ayakkabı Rafı Ahşap Kasa Projesi:

 

DIY Kendin Yap  Ayakkabı Organizer:

Aynı zamanda ayakkabılarınızı sergilemek ve saklamak için de istekte bulunursanız, bu kendi isteğinize göre yapılmış ahşap ayakkabı organizatörü, dileklenizi ekonomik ve şık bir hale getirmek için en iyi seçenek ve tercih olacaktır.

 

DIY Rustik Ahşap Mumluklar:

Mum ışıkları kolayca odaklanabilir ve çoğunlukla ev ve yemek aydınlatmak için takdir edilir. Eski ve rustik ahşap parçaları, antika ve prehistorik ışık etkileri akıllıca mumluklara dönüştürülmüştür.

DIY Ahşap Sevimli Kedi Evi:

Bir evcil hayvan olarak sevimli kediniz varsa ve ayrıca eski ahşap parçalarınız varsa, o zaman kedinize doğal bir ağaç altında sevimli ve rahat bir oturma sağlayabilirsiniz. Eğer hala düşünüyorsanız, kedi evi için aşağıda verilen geri dönüşümlü ahşap fikrini inceleyin.

DIY Kıyafet Askısı ve Ayakkabılık:

 

DIY Formatlayıcı Palet Dolabı:

DIY Palet Mutfak Rafı:

Diy Yaratıcı Açık Büfe:

 

DIY Palet Bahçe:

 

DIY Metalik İp Organizeri:

Metalik koniler farklı sıvı dökme eylemlerine sahiptir. duvarda minimal ve cesaret verici bir şekilde tığ işi organize etmek için evde öncü bir araç olarak kullandık.

DIY Rustik Kitaplık Projesi:

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar