img

10 DIY Kanepe Tasarım Projeleri

/
/
/
173 Views

Yaşam tarzından bahsettiğimizde aklımıza gelen en yaygın ve önemli şeylerden biri, mobilyaların doğru seçimidir ve evet elbette mobilyalardan bahsederken, bu kanepelerin Oturma odanızda, kendi odanızda hayati bir rol oynar. Her bir anlamda tam konfor sunması gereken bu bölümlerden biri olduğu için.

İşte burada diy kanepe tasarımları hakkında bazı fikirler vereceğiz, daha önce evinizde kullanılmayan birkaç şeyden hiçbir şey olmadığını düşünmüş olabilirsiniz, bu yüzden  söyleyebileceğim tek şey bu düşünceyi atlamanız ve sadece Ahşapları veya pamuğu, evinizde fazladan depolanmış gibi, daha önce hiç işe yaramaz gibi görünen tüm şeyleri toplayın, bu yüzden tüm bu şeyleri toplayarak, kesinlikle sizin için eşsiz fikirlere sahip olacaksınız.

Bambu çubukları, ahşap kütükleri, boruları ve hatta ahşap levhaları, benzersiz ve farklı kanepe olarak adlandırmak için kullanabilirsiniz, çünkü ana amaç sadece bu kadar rahatlık sağlamaktır. Kanepe, özellikle yumuşak köpüklü kullanmalısını bu malzeme sizlere artık konfor sağlayacaktır.

DIY Ahşap Kanepe:

 

DIY Köpük Yastık ile Ahşap Koltuk:

 

DIY Yaratıcı Kanepe:

DIY Kitaplık Kanepa  Projesi:

 

DIY Palet Kanepe:

 

DIY Basit Palet Koltuk:

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar