img

Mükemmel Fotoğraflar Diy Arka Plan Önerileri

/
/
/
97 Views

Lütfen, doğal olarak tıklandığında resimlerin mükemmel olması gerektiğine inanmadığınızı söyleyin! Fotoğraf çekimlerinin günümüzde popüler olmasının bir nedeni var. Akıllı insanlar, fotoğraf arka planı güzel değilse, resimlerin mükemmel olmayacağını ve dolayısıyla güzel yerlere gitmek ve özel fotoğraf çekimleri yapmak için giyineceklerini fark ettiler.

Peki, diy fotoğraf arka planlarını kendiniz oluşturduğunuzda maliyeti ne kadar azalttığınızı farkedeceksiniz. Ve sadece bir kez değil, çeşitli durumlar için onları bol bol kullanabilirsiniz.

Kağıt Zincir Fotoğraf Arka Plan

En iyi arkadaşınızla arkadaşlık gününde fotoğraflar çekmek istiyorsanız, bu zemini yaratın ve en iyi arkadaşınızı şaşırtın. Kağıt zincirlerinin nasıl yapıldığını bildiğinizi görelim. Yapmazsanız, bir çift makas, canlı renkler ve yapışkan kağıtları alın, işinizi kolaylaştırmak için bir kağıt giyotin kullanabilirsiniz.

Şimdi kağıdı çoklu şeritlere kesin, halka oluşturacak şekilde yapıştırın. Bir sonraki parçayı alın ve ilk halka ile bir ilmek oluşturmak için her iki ucunu da yapıştırın. Perdelerinizi tutanlar gibi bir direk alın ve tüm kağıt zincirlerini benzer şekilde asın. Bir sonraki fotoğraf çekimi için kendine güzel bir zemin hazırladın.

 

Kara Tahta Fotğraf Arka Plan

Kara tahta zeminin farkında mısınız? Bu en basit DIY arka plan fikri. Tek ihtiyacın olan bir bez ve kara tahta boya. Bir bez alın ve kara tahta boya ile boyayın. Boya kuruduktan sonra bir tahta gibi olacaktır.

Sonra istediğin her şeyi çizebilirsin, bunun en iyi yanı kişiselleştirilebilir.  Bu fikir, lise veya kolejlerde veda partileri sırasında kesinlikle kullanılabilir.

Kapı Teması Fotoğraf Arka Planı

Kapı teması zemin görünümde ve muhtemelen bir düğün için en samimi fotoğraf arka planlarından biridir. Temiz kapılara sahip olabilirsiniz, ya da paslı ve vintage gibi bir his verebilir.

Cam, yüzeysel görünmeyen arka plan görüntüsüne izin verir çünkü düğünler gerçektir, gerçekçi olmak en iyisidir. İş oldukça kolay; sadece kapıları takın ve düğün fotoğraf çekimi için en çarpıcı zemine sahip olacaksınız.

Fotoğraf Arka Plan

Işıklı Perde Fotoğraf Arka Plan

Çok fazla malzemeye gerek yok. Evinizde ki perdenin üzerine led ışıkları dizin. Ve mükemmel diy fotoğraf arka plana sahip olun.

 

Davetler İçin Fotoğraf Arka Plan

Kontrplak, projektör, boya ve fırçalara ihtiyacınız olacak. Şimdi, yapmak istediğiniz her boyutta kontrplak alın ve istediğiniz herhangi bir boyayı boyayın. Bir projektörü kullanarak kelimeleri ve tasarımları izleyin ve kontrast renklerle vurgulayın. Ve fotoğraflanmaya hazır.

Marshmallow Fotoğraf Arka Planı

Kışı sever misin? Kar sever misin? Doğru anladın! Şekerleme zemin! Bu fon bir düğün için mükemmel. Kışın hassasiyet, nezaket ve sıcaklık hissini gösterir. İşlem oldukça kolaydır.

 

Kitap Sayfaları Fotoğraf Arka Plan

Ve Diğer Fotoğraf Arka Plan Fikirleri..

 

 

 

Kesinlikle Benim Favorim Bu Fotoğraf Arka Planı.. Çok Zarif Ve Anlamlı ..

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar