img

Bahçenizde Vintage Bir Görünüm İçin Diy Vintage Bahçe Süsleri

/
/
/
121 Views

Bahçenizde önümüzdeki sezon için vintage tarzı eklemenin olası yollarını mı arıyorsunuz? Eğer evet ise, doğru yerdesiniz. Burada, bahçenizi, kalabalığın geri kalanından sıyrılmak için büyülü bir vaha haline getirecek nefes kesen tasarımları topladım.

Dış mekanlarda tamamen çarpıcı görünen eski ve paslı dekoratif parçaları göreceksiniz, aşağıya doğru kayacak ve antika tasarımlarla sevginize düşecek  vintage bahçelerini bulacaksınız. Tüm bahçeler çok çekici ve yenilenmiş ve kurtarılmış ürünler doğada gerçekten harika çalışıyor. Yeşil çim ve rengarenk çiçeklerle eşleştirildiğinde, alanınızın büyülü görünmesinden daha fazlasını ortaya çıkarırlar! Aşağıdaki fotoğrafların size ilham kaynağı olacağına inanıyorum ve kendi vintage bahçenizi süslemek için bazı ipuçları alacaksınız!

Bahçenizi vintage temada dekore etmeyi düşündüğünüzde, fotoğraflardan bisikleti çıkarmayın. Çiçeklerle dolu bir bisiklet, açık alanınız için olağanüstü bir dekorasyona sahip, bu yüzden eski bir tane bulmayı ve dekoru birleştirmeyi düşünün.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar