img

Diy Kendin Yap Planlayıcı Yapımı

/
/
/
154 Views

Yeni Proje Fikri nedir? Sevimli bir DIY planlayıcı mı ? Bunlar dergileri, defterleri veya planlayıcıları seven herkes için mükemmeldir. Büyük bir küçük, ister kumaş veya bir defter olsun, ister sevdiğiniz bir şey olsun, herkes için mükemmel olan bu sevimli fikirlerden biri ile kendi planlayıcınızı tasarlayın.

Plancıları, defterleri, dergileri ve her şeyi kâğıtlarımın açıklanamayacağını açıklamak için, şu anda evimde bu tür şeylerden en az 20 tane çıkarmaktadır.

Bu fikirlere bayılıyorum…

 

1.Adım: Planlayıcınızı tutmak için bir ciltleyici bulun.
Hepinizden emin değilim ama Hedef benim için çok tehlikeli bir durum. Hedeflerinizi iyi belirleyin.

2. Adım: İhtiyacınız olan ayları özelleştirin.
Ekim 2016’dan itibaren planlamamı oluşturabiliyordum ve Aralık 2017’ye kadar devam edebildim, bu şekilde iki plancı taşımak zorunda kalmayacağım.

3. Adım: Her hafta için bağlayıcı sekmelerinizi seçin.
Satın aldığım farklı planlayıcılar bağlayıcı sekmelere sahipti. İlk sekmenin arkasında, her haftanın her gün için programımı yazmak için bolca odaya dikey olarak ayrılmış haftalık bir takvim vardı. Ciltleme özelliği ayrıca, tamamlanmış bir haftayı yılın sonuna taşıyabilmem için geçerli haftayı ön plana çıkarıyor ve geçmiş tarihlere kolayca erişebiliyorum.

4. Adım: Belirli projeler için takvimler oluşturun.
Bir sonraki sekme aylık takvimim; Bu takvim sadece otuz bir parti tarihlerimi ve kilometrelerimi doldurmak için kullanılacaktır. Bu özelliği seviyorum çünkü yolumdan çıkmış ve günlük takvimimi takmıyor.

Adım 5: Ekstra not kağıdı ekleyin.
Yapmam gereken listeleri, bakkal listelerini, notları ve diğer şeyleri kırmak için defter kağıtla doldurduğum üç sekme. Ayrıca, planlayıcı boyunca notlar ve hatırlatmalar için kullanılabilecek bir çift etiket seti satın aldım.

Sonuç:Yeni ve uygun fiyatlı planlamacılarımı seviyorum. Sarf malzemelerini satın almayı planlıyorum, böylece 2019 için de aynısını yapabilirim. Umarım bu kendi uygun fiyatlı planlayıcınızı nasıl oluşturabileceğiniz hakkında size bir fikir verir. Hedef, birkaç düzen kullanılabilir durumda. Mükemmel planlayıcıyı bulmak zor olabilir ve sizin için mükemmel olanı almak için çok para harcamanız gerekmez. Bazen ihtiyacın olan, düşündüğünden daha yakın.

Orada benim için mükemmel olacağını düşündüğüm birçok plancı var ama bir planlayıcı için çok fazla para ödemeden geçemedim. Şimdi, uygun fiyatlı bir planlayıcı elde etmenin bir yolunu buldum ve sonunda benim için mükemmel bir planlayıcım var.
Hiç kendi günlük planlayıcısını yaptın mı?
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar