Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Home / Ana Sayfa / Kendin Yap Karşılama Panosu Fikirleri

Kendin Yap Karşılama Panosu Fikirleri

/
/
/
23 Views

Özel gününüzde büyük bir ilk izlenim yaratmak istersiniz, bu yüzden neden çiçeklerle dolu muhteşem bir hoşgeldin işaretiyle öteye gitmeyi düşünmüyorsunuz? Konuklarınızın göreceği ilk dekor parçası, karşılama tablonuz, konukların büyük gününüzden neler bekleyebileceklerine dair bir tat sunmalıdır.

Rustik esintili bir ahşap tablonun (taze bir DIY’yi seven çiftler için mükemmel) üstüne bir dizi taze çiçek eklediğinizde, güzel çiçeklerle bir bisikletin sepetini süslüyor ya da bir çerçeveye yaprakları bastırıyorsanız, çok tarzz.

Düğünleriniz için modern ve oldukça sıcak bir karşılama için yeşillik ve taze çiçeklerle süslenmiş çembere özellikle bayılıyoruz.

En iyi ipucu: sevdiklerinizin gün boyunca kullanmasını istediğiniz bir hashtag’iniz varsa, bunu paylaşmak da en önemli noktadır!

Güzel Yapraklar..

 

Orijinal bir fikir için bu nasıl? Planınızı tamamlayacak, bir çerçevede görüntüleyecek ve neşeli bir mesaj oluşturmak için en iyi el yazınızı kullanacak olan kuru yapraklar..

Altın Dokunuş…

Misafirlerinizi ağırlamak için altın kaligrafi ile süslü  bir ayna ile süper bir karşılama panosu yapın. Bu mükemmel son dokunuş için bolca çiçek ekleyin.

Tekerlekler hareket halinde…

Özenli bir bahçe görünümü  veya vintage esintili eşsiz bir karşıma panosu kendin yap. O zaman eski bisikletleri parlamaya zaman ayırmaya hazırlasın! Sepeti taze çiçeklerle doldurun, biraz asılı bir tabelaya bırakın ve sadece sevdiklerinize fotoğraf çekmenin tadını çıkartın.!

Tahta Pano İle Karşılama Panosu..

Çok basit ama çok etkili. Bir ahşap tahta alın, metninizi ekleyin ve üstte taze çiçeklerle bitirin. Kendi karşılama panonuzu kendiniz yapın..

Sahte Çiçekler…

Bütçeniz daha fazla taze çiçeklere uzanmayacaksa, kendiniz yapmak için tebeşir veya çıkartmalar kullanın! Bu ahşap tahta rustik kır düğünleri için idealdir.

Sade Karşılama Panosu..

Bu basit karşılama panosu için kalp gözü emojisi. Gerçekten bir açıklama yapmak için bir çember ve sadece doğru miktarda yeşillik ve çiçek. DIY gelinlerin en isteksizleri için bile idealdir.

Masal gibi..

Ve Diğer Kendin Yap Karşılama Panosu Fikirleri…

Çok zaman ve çok para harcamadan ister özel günlerinizde ister eviniz için misafirlerinize güzel bir karşılama yapabilirsiniz. Bunun için Diy Kendin Yap Karşılama Panosu Fikirleri sizlere ışık olacaktır..

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar