img

Diy Kendin Yap Kalemlik Yapımı 

/
/
/
293 Views

Yeni okul döneminde kendi kalemliğini kendin yapabilirsin.Burada Diy Kendin Yap Kalemlik Yapımı fikirleri ile karşındayız.

Satın alabileceğiniz bir sürü güzel kalemlik var, ancak birçırpıda kendi kalem kutunu yaratabilirsin. Bu kalemlik çalışması için uzman olmanız gerekmiyor ve bir çizim istasyonunun olması gerekmiyor. DIY’ler bu sevimli kalem vakalarından ilham alır.

1. Yapıştırıcınızı alın ve püsküllü bir kalem kutusu yapın. Çok kolay bir fikir…

2. Bu fikir ne kadar sevimli değil mi ? Makyaj fırçası tutucusu gibi ama okul malzemeleri için daha iyi bir kalemlik olacağına inanıyorum.

3. Ve burada yine çok kolay bir fikir var rulo şeklinde kullanacağın bir kalemlik.

4. Bu şekle ne diyeceğime emin değilim. Okul malzemelerinizi bir plastik torbaya doldurmaktan daha ilginç olduğunu biliyorum.

5.Şu kalemliklere bakın.. Çok ‘şeker’ gözüküyorlar..

6. Herhangi bir şeye bir fermuar eklemek sizi korkutuyor mu? Unut ve bir ipli kalem kutusu hazırla. Sorun çözüldü.

 

7. Üzgünüm, ancak bu kalem vakasında yaş kısıtlaması yoktur. Kediyi dene, uzaylı ya da kendi yaratığınla gel.

8. Bu aslında çok basit bir şekil ancak kontrast kumaşlar onu bir sonraki seviyeye taşıyor.

9. İpli bir şekil yapmak kolaydır ve tüm malzemelerinizi tutacaktır. Ve bir dünya haritası kumaşı seçerseniz, coğrafya sınıfında size yardımcı olacaktır.

10. Hırslı hissetmek mi? İki fermuarlı bir kalem kutusu deneyin. Bir fermuar yapabiliyorsanız, iki tane yapabilirsiniz. Artı, kim daha fazla depolama alanı sevmez?

11. Dikiş yapabiliyorsanız, bu kalem kutusunu denemek isteyeceksiniz.Temelde iki H ortada bir fermuar ile birlikte sıkışmış. Sizin için daha kolaysa, kalemliği elle dikmeyi deneyin.

12. Şeker bağımlısı? Bu kalem kutusuyla tatlı şeylere olan sevgini göster. Sadece bu DIY için iki yeni şeker paketi satın almak için hemen markete koşş…

13. Dikkat çeken yeni başlayanlar: Bu, dikişsiz bir kalem kutusu. Rica ederim.

14.Bu kalem şeklindeki kalem kutusunda ne olduğunu tahmin etmiyoruz. Birden fazla kumaşın sizi sindirmesine izin vermeyin, çünkü vakanın yapısına yardımcı olurlar.

15.Eski bir kot pantolonla yapabileceğiniz pek çok şey var. Bu şık kalem kutusu, harika fikirlerden sadece biri.

16.Tuvalet kağıdı rulosundan yapılmış bir kalem çantası mı? Hem çok kolay hem de çok kullanışlı bir diy kendin yap kalemlik fikri…

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar