img

13 Kolay Diy Kendin Yap Aksesuar Projesi

/
/
/
213 Views

Hepinize merhaba! Bu yazı, üretmeyi seven herkese adanmıştır. Hepimiz harika bir aksesuarın bir kıyafette ne gibi bir fark yaratabileceğini biliyoruz – bir aksesuarla günlük bir kıyafeti şık kıyafete çevirebilir yada daha sporlaştırabiliriz.

Aksesuarlar, heyecanını yitirmiş bir kıyafete yeni bir soluk getirmenin harika bir yoludur. Eski bir kıyafete uyan bir ifade parçası yaratın ve yeniden taze ve yeni hissedin. Yeni bir aksesuar, eski bir giyim eşyası ile tekrar aşık olmanız için gereken her şey olabilir, bu yüzden bir servet harcamadan yeni bir aksesuar yelpazesi elde ederseniz ne kadar iyi olacağını hayal edin… oynamak için ve gardırobunuzu nasıl güncelleyeceğinize dair küçük fikirlerle ilgili her türlü fikri bulacaksınız, biraz eğlenin ya da giydiğiniz her şeye cazibe katın. Klasik şıkdan modern cazibeye ve bohem güzelliğine kadar, aksesuarlar görünümü işleyen detaylardır.

Bu moda galerisindeki fantastik fikirlerin tümü, ne olursa olsun, ne giyerseniz de, modayı anında anlamanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bol ışıltılı bir çanta, boho bükümlü moda kostüm takıları ya da başınızı döndürecek tamamen benzersiz bir giyim eşyası yapabilirsiniz. Seçtiğiniz proje hangisi olursa olsun, bu fikirler size bir ilham vereceğinden emin olabilirsiniz. Kendi inanılmaz aksesuarlarınızı yapın. Yeteneklerinize güvenmemeniz halinde bile, tasarımları basitleştirebilir veya benzer bir görünüm elde etmenin yeni yollarını bulabilirsin – yaratıcı olsun – tek sınır senin hayal gücün.

DIY  Kendin Yap Moda  Güneş Gözlüğü

 

Kendin Yap Elbise Projesi:

Diy Kendin Yap Papyon Yapımı:

 

Diy Kendin Yap Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı:

 

DIY Kendin Yap Para Küpe Yapımı:

Diy Kendin Yap Dostluk Bileklikleri Yapımı:

 

Diy Kendin Yap Bluz Yapımı:

 

Diy Kendin Yap Pullu Çanta Yapımı:

 

DIY  Kendin Yap Kadife Kolye Yapımı

Diy Kendin Yap Yüzüklerden Kolye Yapımı:

Diy Kendin Yap Çanta:

DIY Kendin Yap Çiçekli Gömlek Yapımı:

Diy Kendin Yap Neon Kolye Yapımı:

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar