img

13 DIY Okula Dönüş Malzemeleri Fikirleri

/
/
/
249 Views

Okula Dönüş Çizgili Kavanozlar

 

Renkli Kalem Rulosu

Boya kalemlerinin organize tutulması zor olabiliyor. Kalem kutularına sığmıyor ve ya kayıp edebiliyoruz. Bunun için çok kullanışlı bir diy fikrimiz var. Uygun boyutlarda keçe alıyoruz kalemleri görselde olduğu gibi delikler açıp aralardan geçiriyoruz. Bir uca lastik bir uca düğme takıyoruz ve kullamadığımız zamanlarda rulo haline getirip kalemlerimizi kolayca muhafaza ediyoruz.

DIY Kalem Kutuları

Evinizde bulunan eski ve ya artık kullanmadığınız hoşunuza gitmeyen kalem kutularını hayal gücünüzü kullanarak yenileyebilir size özel diy fikirlerini hayata geçirebilirsiniz.

Dikişsiz DIY Laptop Standları

 

DIY 10 Dakikada Notebook

DIY Kanvas Çanta

DIY Beyaz Tahta Takvimi

Odanızda sürekli göz önünde bir çalışma programı, takvim olması demek kesinlikle sizlerin çalışma sistemini olumlu yöne etkileyecektir. Sadece renki bant seritleri ile kendinize kocaman bir çalışma programı , takvim yapabilirsiniz.

Kumaş Fotoğraf Transfer Dergileri

Tüy Kalemler

Bu tarz farklı kalemlerin fiyatları her zaman çok ucuz olmuyor. Aslında böyle güzel kuş tüylü kalemleri satın almanıza gerek yok. 2 dakikanızı ayırarak sizde bu diy tüy kalem projesini yapabilirsiniz.

DIY İşlemeli Defterler

DIY  Deri Notebook Defter Kapağı

Çok kolay bir diy projesi ile farklı ve size özel bir defter kaplaması ile karşınızdayız. Tek yapmanız gereken defter boyutunda deri kaplama ve çivi, çıt-çıt, düğme benzeri bir malzeme bulmak.

DIY Kara Tahta Görünümlü Defter Kaplama

DIY Oyuncaklardan Kitap Sabitleyici

Eski plastik hayvan figürlü oyuncaklardan 2 tanesi bu diy projesi için yeterli olacaktır. Sprey boya ile bu oyuncakların boyanması oldukça kolaydır. Kurumasını bekledikten sonra tercihe göre tahta tuğla taş vb gibi sert 2 cismin üzerine görseldeki gibi yapıştırın ve kitaplığınızda bu güzel Diy Kendin Yap Projesine yer verin.

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar