img

12 Diy Kendin Yap Cadılar Bayramı Makyajı

/
/
/
164 Views

Korkutucu şeylerden pek hoşlanmayan biri olarak söylüyorum ki Cadılar Bayramı Makyajı çok ilgimi çekiyor.Bu yazı ile birlikte sizlerle birbirinden farklı 12 Diy Kendin Yap Cadılar Bayramı Makyajı paylaşıyorum.

YouTube değişik makyaj videolarına sahip.İçlerinde en ilgi çekici ve sizinde rahatlıkla yapabileceğinizi düşündüğüm videoları seçtim..

1

WONDER WOMAN CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Bu bakış, Gal Gadot’un Wonder Woman’da sahip olduğu güzel makyajlardan (merhaba, ışıltılı altın gözler) oluşuyor, bu yüzden gün içinde çalışmak için giyebilir, sonra da DC ‘nin en iyi süper kahramanı haline dönüşmek için gece altın kafa bandınızı takın. .

2

“SİYAH PANTER” CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Evet, herkes Black Panter’i bu Cadılar bayramında tekrar yapacaklar, ama bu noktalı, lekeli ve boynuzlu süslemeli varyasyon sizi en azından Wakanda kalabalığından sıyrmanıza neden olacak.

3


‘KAFAM KOPTUU..’ CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Sadece birkaç tane sıvı ruj tüpü ile, sonunda kafanızı bulaşıcı bir şekilde kaybedebilirsiniz. Sadece son hile için karanlık köşelerde durduğunuzdan emin olun.

4

‘KEDİ KADIN’ CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Boyalı bir göz maskesinin mağazadan satın alınan plastik bir maskeden yüzde 100 daha iyi olmasının nedeni: Kafanızı 30 dakika geceye ayırmak istemeyeceksiniz. Bu, kedi ile temel bir tüy gibi görünmeyeceğiniz anlamına gelir.

5

‘ŞİRİN AYI’ CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Çok sevimli ve şirin görünmeye hazır olun. Herkes size sarılmak isteyecek..

6

‘DENİZ KIZI’ CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Dinle, deniz kızları asla serin olmayacak , böylece içinizdeki merceğinizi bazı hafif ışıltılı, yapay elmas ve yanardöner ölçeklerle kucaklayın.

7

‘LEOPAR’ CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Tamam, güzel, burada biraz kedi temel özelliği var, ama lisede bir leopar kostümündeki zayıflık girişimlerinden farklı olarak (ki bu sadece zayıf çizilmiş bıyık ve kulaklı bir kafa bandıydı), bu görünüm gerçekçi noktalar ve şiddetli bir kedi gözü içeriyor .

8

‘VAMPIR GÖZLER’ CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Makyajına kırmızı kontak lens ekleyerek Cadılar Bayramı için daha da korkutucu hale getir.

9

ÖRÜMCEK AĞI GÖZLER İLE CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

“Ama bütün bu bakışlar hala çok zor!” sen ağla Seni duyuyorum, seni görüyorum ve size bu gerçekten kolay bir örümcek ağı görünümü geliştiriyorum. Bir kalem tutabilirseniz, yüzünüzde bir ağ çizebilirsiniz.

10

ŞEKER KÖŞE GÖZLER

Yani, şekersiz Cadılar bayramın olmaz, değil mi? Bu görünüm beyaz, sarı, turuncu ve kırmızıdan oluşan bir gradyanı kullanır.

11

SEKSİ PALYAÇO CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Seksi palyaço mu? Korkutucu palyaço? Seksi korkutucu palyaço? Bu bakış hepsi var! Bir sonraki seviyedeki sersemlik için beyaz kontakt lensleri açın ve ombre dudakları solmaya karşı korumak için iyi bir dudak primer yapın.

12

SEKSİ MASKE İLE CADILAR BAYRAMI MAKYAJI

Fotoğrafların sizi kandırmasına izin vermeyin — bu sahte maske gerçekten sadece bir zillion gelişigüzel çizili çizgiler ve kristallerin sonucudur. Siyah ruj ile bu görünümü tamamla.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar